Jak vznikli "Motorkáři nad 60 let"

31.12.2008 jsem seděl u počítače a brouzdal na " Motorkářích cz " A při tom mě napadlo , kolika motorkářům , kteří jsou zaregistrováni na Motorkářích je více jak 60 let. A tak jsem založil vlákno s touto otázkou a čekal na reakce. Také mě zajímalo , na jakých motorkách tito pamětníci jezdí.

Hned druhý den po vyhlášení fóra se přihlásil první adept do našeho spolku - Motodědek. Další den Taťka a pak to pokračovalo. majkojama , Stařec Petr , dedek new , Jirboz , miko , Jarda z Úpice , střelec , pesastor , Čimelice , Venda_Marauder , letnak , BONY , Kocour1 , JVK , LUSO , dedkulín , jiřin1 a tak to pokračuje dál . Někteří se přihlásili sami , některé naprášili kamarádi. Jak přibývali členové , tak také přibývaly komentáře k našemu tématu a někdy byly fakt vtipné.

Já Viragodědek jsem se sám a demokraticky jmenoval tajemníkem a kronikářem našeho spolku a ujal jsem se milé povinnosti udržovat náš seznam "šedesátníků" v aktuálním stavu a stále pátrat po nových členech.

Postupem času jsme došli k nápadu založit si blog. A tak s pomocí Starce Petra vznikly tyto stránky a já jsem si přibral povinnost spravovat je.

Postupem času , jak se rozšiřovala naše členská základna , začal být původní blog nepřehledný. A tak jsem si vzal na svá bedra pro mě počítačového lajka nelehký úkol , založit nové stránky.

Jak to pokračuje s naším spolkem a kolik nás už je, to vše se na těchto stránkách můžete dozvědět.