Maccouch

Členem od 22.2.2012

Na závěr roku 2015 jsem psal, že končím na dvou kolech. Koupili jsme s manželkou čtyřkolku, ale zjistili jsme, že jízda na ní není zdaleka taková jako na motorce. Prostě motorka nám chyběla. I když se zdraví nelepší, spíše naopak, vyměnili jsme čtyři kola za tři a chtěli bychom se mezi vás se ženou alespoň symbolicky vrátit.

64 let – vlastním jménem  Ladislav Jelínek - bydlím v Brně, Starý Lískovec.

Jezdím od loňska na Suzuki Intruder VS 1400 a jsem zatím typický jezdec "okolo komína". Začínal jsem jako každý na "pařezu", pak přišli dva péráky (250 a 350) a pak vojna. Po vojně už spíš auta, i když jednu stopu jsem měl v záloze vždycky. Manet S100, Stadion S22 a nová Stella Babeta. S přibývajícím věkem a kilogramy jsem to ještě zkoušel na nejmenší kubatuře - Mustang 23, Puch 50 a když jsem definitivně zjistil, že mně neuvezou, tak Jawa 350/639 chopper s pavem. Na Jawě už jsem jezdil "okolo komína" i se ženou. I když jsme jednou havarovali, přece jsme se rozhodli, že koupíme něco opravdu pěkného a silného na kochání krajinou. Od loňska mám Suzuki Intruder 1400.
Myslím, že jízdu už máme nacvičenou, a že bychom byli schopni jet někam na sraz, ovšem pokud to zdraví dovolí (to si u mně v poslední době postavilo hlavu - infarkt). Chtěli bychom se dostat mezi lidi, kteří jsou v pohodě a věříme, že v tomhle spolku jsou.

jezdil jsem na SUZUKI VS 1400 Intruder


Do sezóny 2016 vyjíždíme na Cam Am Spyder RS S  SE5