Venda_Marauder

Byl naším členem od 14.2.2009

Dne 17.9.2013 dotlouklo v 74 letech srdce našeho skvělého kamaráda  a předsedy našeho spolku  „ Motorkáři nad 60 let „ Václava Krejčíka.

Bohouš Kareš to napsal velice výstižně a myslím, že s tím všichni můžeme souhlasit.

"Tato zpráva mě zastihla dost nepřipraveného a o to je to smutnější, že odešel do motonebe člověk - kamarád, který stál u zrodu bezvadného spolku, který měl velký smysl pro humor i potřeby naslouchat všem bez jakýchkoliv jiných úmyslů".

Dovětek Virágodědka – tajemníka spolku.

Václav byl jedním ze zakládajících členů našeho spolku. Byl to on, který pro nás uspořádal u něj v Bukách první a nezapomenutelné setkání. Tam jsme ho všichni poznali jako dobrého člověka, velkého kamaráda a věčného optimistu. Na jeho humor budeme stále vzpomínat.

Václav Krejčík - bydlel ve Starých Bukách u Trutnova . První a na dlouho poslední motorku dostal darem od svého strýce. Bylo mu 16 a byla to Jawa 250 pérák. Potom přišla svatba, vojna, děti a přesedlal na víc jak čtyři kola. Náklaďáky a autobusy kočíroval bezmála 45 let. V roce 2005 si udělal motocyklovou radost v podobě skůtru Yuki 125 Hawk. V 2007 si pořídil od stejné značky silnějšího choppera 250ku V100 s rádiem, přehrávačem a variátorem. V únoru 2008 přesedlal na svou poslední motorku, šlechtičnu Suzuki Marauder 800, klasickej chopper.

Odkaz na fotky, které nám Vendu připomenou.

 

Václav jezdil na SUZUKI VZ 800 Marauder