maláAny

Členkou od 8.4.2012

62 let. Když jsem byla malá holka, říkala jsem „ Až budu jednou velká, budu mít velkou motorku a budu na ní jezdit…“
Po čtyřicítce jsem trochu srovnala svůj život a zjistila, že na mé dětské sny nějak nevycházel čas, tak jsem dodělala papíry na tu „ velkou motorku „ a od r. 2001 jako motoembryo začala vychutnávat ten nepopsatelný pocit za řídítky jedineč YAMAHY Virago 535. Pro mě motorka jak ulitá i vzhledem k mé výšce 158 cm.
Vše co voní olejem a benzínem miluji, Motorka je můj miláček, nejkrásnější relax. Když mě všechno štve a musím se nadechnout, natáhnu na sebe kůži, kopnu jedničku a jedu pryč, mnohdy ani nevím kam. Hlavně, že je ve zpětných zrcátcích Břeclav. Za jízdy ji hladím po nádrži, vypovídám ji svůj problém… když vidím něco hezkého, zajedu blíž, motorku shodím na stojan, sebe do trávy, pozdravím kamarády v nebeském baru, trochu si odpočinu, vysmrkám se a jedu zpět jako úplně jiný člověk.
Stejně tak si užívám okamžiky, když mám i dobrou náladu. Prostě motorku miluji.
Jsem už od r. 2002 členkou motoparty SCRC, ale už to není, co bývávalo. Jezdívám s nimi tak 2–3 x do roka. Motorku mám pro radost a když se v seskupení řeší zejména to, kolikrát ses zúčastnil společných akcí a když se nevejdeš do nějakého limitu, dostáváš výhružné maily, že budeš mít ukončeno členství…to mi bere radost a kazí náladu.
Jsem veskrze jezdec – samotář, ale někdy potřebuji prožít atmosféru s kamarády. Když jsem objevila vaší partu, snad mně zaujala informace o věku, protože jsem nějak přesvědčená, že v této věkové kategorii už nikdo nemusí nikomu nic dokazovat, že tam to je fakt o lásce k tomuto životnímu stylu.
Jinak k Profesi – jsem na volné noze, jsem spolumajitelkou dvou menších hospůdek v Břeclavi. Máme 4 zaměstnance, hraju si na šéfku. Jsem vdaná, mám 2 dospělé syny.


jezdím na YAMAZE VIRAGO 535