Chcete mezi nás?

Jak na to, když se chci stát členem spolku  „ Motorkáři nad 60 let „  Pokud Vás oslovila naše parta motorkářů a motorkářek tak musíte absolvovat toto:

Nejdříve si přečtěte následující dva odstavečky a pokud se s tím co je tam napsáno stotožníte, tak pokračujte bod po bodu podle návodu.

 

Jako člen nemáte mimo slušného chování k ostatním členům žádné povinnosti. Neplatí se žádné příspěvky a účast na akcích je dobrovolná. Zatím se nenašel mezi námi nikdo, kdo by se nad ostatní povyšoval kvůli titulu, motocyklu nebo bankovnímu kontu a všichni chceme, aby to tak bylo i nadále.

 

Na našich srazech a také na našem fóru na Motorkářích cz se také snažíme vyhnout politickým debatám. Při počtu členů kolik už nás je, je samozřejmé, že nemáme všichni stejné názory a tak nechceme, aby nás to rozdělovalo. Našim společným zájmem by měli být motorky a dění kolem nich. Pokud nesouhlasíte s tímto omezením a chcete se politicky angažovat a projevovat, tak se do našeho spolku nehlašte.

 

Přečtěte si prosím tento návod pozorně a pošlete mi všechny požadovaní údaje na můj e-mail

1. Pokud nejste zaregistrováni na motorkářském fóru " Motorkáři cz " tak se tam prosím zaregistrujte. Registrace je jedna z mála podmínek pro vstup do našeho spolku. Při registraci získáte " NICK " ( přezdívku ) pod kterou budete fungovat take v našem spolku " Motorkáři nad 60 let "  Když kliknete ZDE tak se vám otevřou stránky " Motorkáři cz " a tam se zaregistrujete.

Při registraci na " Motorkáři cz " uvádíte své údaje ale k těmto údajům já přístup nemám a proto je na Vás požaduji v bodech níže.

2. Mimo těchto našich stránek máme také fórum na " Motorkáři cz "  Pro jeho sledování kliknete ZDE. Aby o vášem zájmu o vstup mezi Motorkáře nad 60 let věděli i ostatní naši členové tak napište příspěvek, že se hlásíte mezi nás, a vložte ho na toto naše fórum.

3. Pošlete mi zprávu, že se chcete stát členy našeho spolku na můj nick ( přezdívku ) Viragodědek na Motorkářích, nebo na můj email PetrRehberger@seznam.cz. Napsat mi pod jakým nickem ( přezdívkou ) jste se na " Motorkářích " zaregistrovali a doplňte také údaje z bodu 4, 5 a 6

4. Členství ve spolku je prezentováno na našich stránkách klikni ZDE  Tam máme každý z nás svou prezentaci. Pro prezentaci na našich stránkách je třeba zvlášť foto člena a foto jeho motocyklu . Také neškodí napsat o sobě pár řádků. Vše poslat na můj email. Fotku motorky můžu stáhnou i z profilu na  motorkářích, pokud jí tam máte a je v dostatečné kvalitě. Napište mi také přesný název vaší motorky. ZDE se můžete podívat jak prezentace vypadá.

5. Pro lepší vzájemnou komunikaci mezi členy máme také seznam kontaktů do kterého od vás potřebuji email, číslo telefonu a celé civilní jméno.

6. Pokud nemáte problém se zveřejněním datumu narození a prozradíte mi ho, tak mi to usnadní práci, kterou mám s udržováním aktuálního věku v seznamu a prezentaci. A je to také proto, že členy řadím podle jejich věku.

 

Po obdržení všech potřebných údajů vše zpracuji a pošlu vám výsledek. Po úspěšném absolvování přihlašování se stáváte právoplatným členem spolku „ Motorkáři nad 60 let „ a dostanete ode mě seznamy kontaktů na ostatní členy a odkaz na mapu kde je vidět jak jsme rozmístěni po republice. Zapíšu vás také do seznamu, který máme na začátku našeho fóra na  „ Motorkáři cz "  Čekatelé budou do tohoto seznamu dopsáni po dovršení věkového limitu.

 Dámy motorkářky mají výjimku , nemusejí splňovat věkový limit.

Také se mohou hlásit mladší , kterým táhne na 60 let , budou zařazeni do kategorie  „ Čekatelé „

Takový obsah by měla být zpráva, kterou mi budete posílat.

 

1. Celé jméno

2. Přezdívku ( NICK ) pod kterou jste registrováni na " Motorkáři cz "

3. Emailová adresa

4. Telefonní kontakt

5. Datum narození

6. Přesný název motocyklu na kterém jezdíte

7. Pár slov o vaší motorkářské historii

8. Přílohou poslat svou fotku v dostatečném rozlišení ( cca 1MB )

9. Přílohou poslat fotku samotné motorky, také v dostatečném rozlišení ( cca 1MB )

 

Případné další dotazy vám z titulu tajemníka spolku a administrátora stránek rád zodpovím.

Viragodědek