BUSHMANN

Členem od 11.5.2015

63 let - vlastním jménem Lubomír Kořínek - bydlím v Hradci Králové

Vyučil jsem se automechanikem a jak to bývá u této profese zvykem, udělal jsem si na konci učení řidičák na náklaďák a hned po vojně zdrhnul k volantu. Pak jsem jezdil po kraji s Pragou V3S, Pragou S5T, LIAZ MTS, Tatra 148 a LIAZ návěs.
Po revoluci 89 jsem vyrazil na západ, ale i na východ od naší vlasti. U různých dobrých, ale i méně dobrých dopravních firem jsem projel všechny státy Evropy, až to odskákaly moje záda a přišla operace páteře v roce 2008, která se moc nepovedla a záda bolela dál. Po roce druhá operace byla úspěšnější, ale místo za volant jsem šel do invalidního důchodu.
Tak teď dělám na půl úvazku u bezpečnostní agentury a užívám si klidnější život. Kromě vycházek s mou Britou, stafordšírským bulteriérem, je mým koníčkem motocykl značky Suzuki Intruder 1400 VS, který jsem koupil z Litoměřic a postupně už na něm vyměnil téměř polovinu věcí. Letos před sezonou jsem kvůli technické prohlídce musel vyměnit světlomet, blinkry, zrcátka, kotouče, baterii, pneu.
A teď už budu jenom jezdit. I když kratší trasy, to kvůli těm zádům bych dlouhé výjezdy nevydržel. Ostatně u řeky Volhy i v Lisabonu jsem byl coby kamioňák.

Jezdím na SUZUKI VS 1400 Intruder